Navigační systémy v budováchVnitřní systémy se používají pro označení vstupních hal, administrativních budov, chodeb a schodišť, pro jmenovky na dveřích, pro označení nouzových a únikových cest, piktogramů atd. Venkovní systémy jsou vhodné zejména pro označení prostorů před vchody do budov, parkoviště, průmyslové zóny atd.


Věděli jste,

že právnické i fyzické osoby by měly své sídlo či provozovnu řádně označit v souladu se Živnostenským zákonem § 31 odst. 2) je podnikatel povinen pro účely doručování písemností podle odstavce 16 viditelně označit obchodní firmou, popřípadě názvem, nebo jménem a příjmením a identifikačním číslem objekt, v němž má místo podnikání, liší-li se od bydliště a Obchodním zákoníkem § 7 odst. 3)
Provozovnou se rozumí prostor, v němž je uskutečňována určitá podnikatelská činnost. Provozovna musí být označena obchodní firmou nebo jménem a příjmením anebo názvem podnikatele, k níž může být připojen název provozovny nebo jiné rozlišující označení.

Jednotlivé prvky vnitřních systémů mohou být vyrobeny téměř ze všech druhů materiálů, ať už se jedná o eloxovaný hliník, měď, PVC, tvrzený polystyren, dřevo, forex apod.

Nejběžnější a nejoblíbenější variantami u klientů jsou níže uvedené moduly, které se dají snadno upravit v případě potřeby změny údajů (např. změna pracovníků)

Module Plus Indoor

Module Plus Indoor - jednoduchý systém, který se skládá z profilu z eloxovaného hliníku, který je zakončený plastovými bočnicemi černé barvy. Tento systém je navržen tak, že všechny části se do sebe jednoduše zaklapují. Tato tabulka je vhodná pro polepení fóliovou grafikou. Tabulku je možno do podkladu přišroubovat nebo přilepit pomocí oboustranné lepenky. V plastových bočnicích jsou otvory pro přišroubování. Přičemž klient si může vybírat z různých šířek profilů a tak kombinovat jednotlivé tabulky pro vytváření větších informačních tabulí. Tabulka může být ve stříbrném nebo zlatém provedení.

Rainbow Plus

Další oblíbenou variantou jsou tabulky Rainbow Plus. Základem tohoto systému je vypouklý profil ze stříbrného/zlatého eloxovaného hliníku, zakončený plastovými bočnicemi z tvrzeného PVC černé barvy, které jsou zajištěny černými šroubky. Do profilu se vkládá papírový výtisk, který je chráněný krycím antireflexním plastem. Dveřní tabulky Rainbow Plus mají vysokou estetickou a užitnou hodnotu. Jednoduchá montáž a snadná výměna výtisku, kterou zvládne uživatel sám. U tohoto systému se dají tabulky použít nastojato i naležato

Pro reprezentativní prostory doporučujeme použít mosazné tabulky s gravírováním obsahu a ozdobné šrouby pro uchycení.


Víte kam dál?

  • Potřebovali byste o této problematice vědět více, neváhejte se obrátit na nás obrátit. WIP Reklama spol. s r.o. je připravena Vám poskytnout základní konzultaci či navrhnout celkový projekt vnitřního orientačního systému dle Vašich požadavků.
  • Kontaktujte nás nebo využijte kontaktního formuláře. Rádi Vám odpovíme.

Kontaktní formulář