Komerční orientační systémyMnohdy označované jako navigace, šipky a směrníky, vlajky na sloupech veřejného osvětlení (outbannery), flexi, horizonty apod., tj. soubor nosičů, vyznačujících směr k určenému cíli zejména potom sídlo firmy, provozovna, prodejna apod.). Reklamní poutače na sebe v systému navazují a směrují zákazníky k hledanému objektu.


Jednotlivé rozměry reklamních poutačů jsou zpravidla dány předem stanovenými podmínkami příslušného města či obce a odsouhlaseny Policií České republiky, Dopravním inspektorátem. WIP Reklama spol. s r.o. má v této oblasti velké zkušenosti a může nabídnout svým klientům ucelenou nabídku realizace komerčních orientačních systémů ve většině velkých, ale i menších měst ČR. Co jsme schopni Vám nabídnout?

  • vytipování vhodných míst a předložení návrhu možného vybudování orientačního systému v požadované lokalitě se zakreslením jednotlivých pozic v mapě
  • v případě potřeby vyřízení legislativních povolení
  • zpracování grafických návrhů podoby navigačních poutačů
  • výroba a polep poutačů dle schválených grafických návrhů
  • instalace a údržba včetně systematické pravidelné kontroly stavu jednotlivých poutačů
  • možnost zasílání pravidelné fotodokumentace

Kde realizujeme orientační systémy?

WIP Reklama realizuje komerční orientační systémy ve městech:

Bechyně, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Klenovice, Litoměřice, Lovosice, Milevsko, Pelhřimov, Písek, Planá nad Lužnicí, Prachatice, Sezimovo Ústí, Soběslav, Strakonice, Tábor, Veselí nad Lužnicí, Vimperk

Podmínky pro vybudování orientačního systému

Díky rámcovým smlouvám jsme schopni nabídnout také velmi výhodné podmínky pro vybudování orientačního systému v:

Českém Krumlově, Strakonicích, Jindřichově Hradci, Pelhřimově, Písku a dalších městech České republiky.


Víte kam dál?

  • Chcete se zeptat na bližší informace týkající se orientačních systémů?
  • Máte zájem o některý z nabízených druhů orientačních systémů, nebo si nevíte rady jaký orientační systém vybrat a následně aplikovat? Kontaktujte nás nebo využijte kontaktního formuláře. Rádi Vám odpovíme.

Kontaktní formulář