SoučasnostWIP Reklama nechce být jen "fabrikou" na běžnou reklamu, řekněte nám čeho chcete reklamou dosáhnout, co potřebujete vyřešit a WIP Reklama Vám navrhne celkový způsob a možné cesty pro přiblížení se k Vámi stanoveným cílům.


WIP Reklama spol. s r.o. je společností působící v oblasti reklamních služeb již od roku 1990. Dnes kromě sídla společnosti v Českých Budějovicích, najdete pobočky v Praze, Brně, Táboře a Prachaticích.

Jejím cílem je poskytovat komplexní reklamní služby zákazníkům v té nejvyšší kvalitě a přijatelné ceně. Protože se reklamní trh a marketingové služby neustále dynamicky vyvíjí a mění, rostou požadavky klientů, snaží se WIP Reklama na tyto trendy reagovat a držet krok s novými technologiemi, materiály, způsoby zpracování a užití, a tak neustále nabízet svým zákazníkům reklamní služby na profesionální úrovni s přístupem k mezinárodnímu know-how mateřské společnosti Gutenberg - Werbering.

Kdo se o Vás vlastně postará?

zkušení a profesionální grafici s kreativními nápady; produkční oddělení, které Vám zařídí modré z nebe; potřebujete nalepit, udělat aranžmá či instalovat; postavit reklamu, instalovat reklamní tabule; velkoformátového tisku vytisknout skutečně velký plakát, billboard, fotku, bigboard, banner, plachtu; obchod poradíme, navrhneme, doporučíme.....

DTP Obchodní oddělení Produkční oddělení Výroba Venkovní reklama Stavební oddělení


Víte kam dál?

Nahlédněte například do širokého portfolia služeb naší společnosti. Základní rozdělení služeb a produktů naleznete v jednotlivých kategoriích: REKLAMA, TISK, VÝROBA REKLAMY a SPOLEČENSKÉ AKCE.

Pokud potřebujete poradit, můžete nás také kontaktovat a zeptat se nás osobně. Využijte našeho kontaktního formuláře. Kontaktní formulář