Stolní hokej

WIP Reklama podporuje oddíl SK Dobrá Voda u Českých Budějovic - oddíl stolního hokeje kategorie billiard - hockey, který byl založen 6.6.1991 a od roku 1995 nese ve svém názvu jméno společnosti WIP Reklama.

Stolní hokej kategorie billiard - hockey

Jedná se o vůbec první klub tohoto druhu v jižních Čechách. Specifikou tohoto mladého sportovního odvětví je to, že je určen jak pro mladé, tak pro starší, pro muže i pro ženy a na rozdíl od jiných „nových" sportů (např. korfbal, In-line hokej), se billiard - hockey rozšiřuje z České republiky směrem do zahraničí. Je tedy vhodné dívat se na něj i z hlediska „Czech made".

Žádný z klubů v České republice se nemůže pochlubit takovou úspěšností hráčů klubu jako právě tento oddíl. Od roku 2004 se Stolní hokejová liga WIP Reklama Dobrá Voda může z historického hlediska pyšnit titulem nejúspěšnějšího klubu stolního hokeje v ČR. Tuto nálepku si klub drží doposud. Hráči dobrovodského týmu se pravidelně umisťují na čelních příčkách regionálních i celorepublikových turnajů jednotlivců a kvalifikují se a sbírají úspěchy i na finálových turnajích v čele s mistrovstvím ČR. Také proto je tým z českého Jihu pravidelným dodavatelem pro reprezentaci ČR, vždyť v týmu je absolutní mistr světa stolního hokeje v mužské kategorii Petr Honsa a druhý vicemistr světa Miloslav Mach. z 2. mistrovství světa ve stolním hokeji kategorie billiard - hockey, které bylo navíc součástí 1. mistrovství světa ve stolně - hokejovém víceboji Multitable pořádaného v Mostě v květnu 2008 za účasti 13 zemí.