Naše historieNaše historie

Máte pocit, že jste o společnosti WIP Reklama spol. s r.o. ještě neslyšeli? Či máte jen mlhavé povědomí o společnosti? Níže uvedené řádky a celé tyto stránky toto rádi napraví.

1990

Založení společnosti

Založení společnosti WIP Reklama spol. s r.o. pod původním názvem firmy Interplakat spol. s r.o. rakouskou reklamní společností Gutenberg – Werbering se sídlem v Linci .

Základním cílem firmy je vytvořit vlastní síť reklamních nosičů – billboardů, formátu EURO 5,10 x 2,40 m. Takto vytýčený cíl se společnosti podařilo během několika let naplnit a firma se tak stává významným hráčem na trhu venkovní reklamy. Je schopná nabídnout svým klientům ucelenou síť billboardů, ale i dalších reklamních zařízeních různých typů (reklama na mostech, bigboardy, megaboardy, city-light vitríny apod.).

1995

IP Reklama

Změna obchodního jména na IP Reklama spol. s r.o.

Nové obchodní jméno společnosti má jednoznačně u zákazníků komunikovat rozšíření portfólia nabízených reklamních služeb a aktivit klientům společnosti o vlastní grafické studio, produkční zázemí, výrobu reklamy, poskytování tiskových služeb. V této době vznikají také kontroverzní reklamní kampaně na podporu značky IP Reklama známé pod názvy:

 
1999

WIP Reklama

Změna obchodního jména na WIP Reklama spol. s r.o.

Rebranding obchodního jména je prováděn z důvodu hlubšího začlenění se do mezinárodní reklamní sítě společnosti Gutenberg – Werbering jakožto 100 % vlastníka společnosti. WIP Reklama se dále neustále úspěšně rozvíjí a profiluje se již nejen jako billboardová agentura působící v oblasti venkovní reklamy, ale stále více jako reklamní agentura nabízející svým klientům ucelené reklamní služby šité na míru. K poskytování těchto služeb jí slouží plně vybavené grafické studio, výroba s řezacími plottery, velkoplošný tisk, produkce apod.

2016

A dále rosteme

Dnes, kromě sídla společnosti v Českých Budějovicích, najdete pobočku také v Táboře.

V současné době můžeme nabídnout zákazníkům vlastní síť reklamních nosičů zahrnující více než 800 zařízení nejrůznějších typů (billboardy, citylight panely, štítové plochy, přemostění atd.) a zároveň jsme rozšířili své výrobní zázemí o tiskové a laminovací stroje včetně technologií pro signmaking, disponujeme vlastním grafickým studiem a kvalitním produkčním zázemím. Díky novým technologiím a zkušeným pracovníkům jsme schopni poskytnout našim klientům skutečně komplexní reklamní služby v té nejvyšší kvalitě.