Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici account manager

bližší info zde

Co Vás čeká:

 - akviziční činnost, aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů, péče o stávající klienty se zaměřením na prodej reklamních služeb B2B
- příprava obchodních nabídek, vedení obchodních případů, jednání s klienty, dohled nad termíny realizací
- příprava podkladů pro fakturaci realizovaných obchodních případů
- příprava prezentací pro obchodní partnery

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

- min. ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- zkušenosti z obchodní sféry, ideálně z reklamní agentury
- znalost trhu v segmentu poskytování služeb, marketingu
- výborné komunikační dovednosti
- vysokou aktivitu, zaměření na výsledky, zodpovědnost a spolehlivost
- dobré prezentační schopnosti
- aktivní řidič/ka

Co Vám můžeme nabídnout:

- zajímavou práci
- stabilní zázemí společnosti
- pevný měsíční základní plat a motivující provizní systém dle dosažených výsledků
- hlavní pracovní poměr

Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: bzisky@wipreklama.cz